Neohodnoceno

Sofá

Obojek v barvách královské červené a zlaté barvy. 

Součástí ceny obojku je i libovolný nápis, jméno zvířátka, telefonní číslo či adresu. 

Do poznámky u objednávky napište obvod krku pejska nebo kočičky. (můžete změřit váš starý obojek)

Můžeme doručit do:
29.5.2024
Na zakázku
390 Kč
Kategorie: obojky

Náš obojek s grafikou královské červené se zlatou je špičkovým módním doplňkem pro vašeho psa. Tento obojek je vyroben z vysoce kvalitního materiálu, který je pevný, odolný a zajišťuje dlouhou životnost.

Jeho výjimečný design v sobě spojuje královskou červenou barvu s elegantními zlatými prvky, čímž vytváří luxusní a majestátní vzhled. Každý detail je precizně zpracován a grafika je dokonale vytištěna na materiál, aby zůstala trvanlivá a nebledla ani při častém nošení a praní.

Obojek je nastavitelný, což umožňuje přizpůsobit ho velikosti a tvaru krku vašeho psa.

Kromě svého estetického vzhledu je obojek také praktický. Je vybaven kvalitním půl kruhem pro připevnění vodítka. Přidáním kontaktních informací(jméno a telefonní číslo...zajišťuje bezpečnost a snadnou identifikaci vašeho psa v případě, že se někde ztratí.

Tento obojek je určený pro psy všech plemen a velikostí. Bude skvělým doplňkem pro každodenní procházky, posezení v parku nebo speciální příležitosti. Vašemu psovi dodáváme nejen styl a eleganci, ale také pohodlí a bezpečí.

Věříme, že obojek s grafikou královské červené se zlatou bude vašemu mazlíčkovi skvěle slušet. Jeho vzhled je ohromující a zároveň poskytuje funkčnost a komfort, který si váš mazlíček zaslouží. 

Zpět do obchodu