Galerie a recenze

Podívejte se na zkušenosti majitelů našich obojků a fotografie jejich mazlíčků.

 

"Na obojku se mi moc líbí, že kočičce nikde nic nepřekáží a přesto má všechny důležité informace u sebe. Kdyby se náhodou někam zaběhla nebo ztratila věřím, že se mi díky obojku rychle vrátí zpátky. Navíc mi přišel krásně zabalený v krabičce se jménem kočičky."

Michaela E. - obojek pro kočičku

_

Dostala se ke mne nabídka vyzkoušet obojek, kde si můžu zvolit text a i jeho celkový design, což mě zaujalo a zkusila jsem to. První náhled designu obojku na základě vyplněného dotazníku byl velmi rychlý, komunikace byla super a paní velmi ochotná k úpravám vedoucím k maximální spokojenosti zákazníka. Obojek přišel v krásné krabičce, která byla nadepsána jménem kočky, pro kterou je, což mne velmi potěšilo. Obojek je navíc i se "speciálním" rozepínáním pro kočky, kdyby se o něj někde zachytila, tak se sám rozepne.

Bára, obojek pro kočičku

_

Jednoduchý obojek s pružným dílem a nastavitelnou délkou.Snadno rozepinatelny a lehoucky v pekne krabicce vyplnene lykem.

Lucie, obojek pro kočičku

_

Dostala jsem obojek pro moji kočku. Přesně takový jaký jsem objednala, a kočce sedí krásně. Jméno kočky nejen na obojku, ale i na krabičce mě překvapilo, materiál je moc příjemný, guma co tam je, je super nápad.

Soňa, obojek pro kočičku

_

Biločerný s růžovým nápisem, na omak příjemný, dostatečně volný a pruzny. Balení je skvělé, jen možná zbytečné (mohlo by se šetřit papírem), ale jinak krásné, překvapivé! Líbí se mi jako celek :)

 

Lukáš, obojek pro kočičku

_

Obojek vypadá kvalitně a profesionálně, má pojistku v případě zaháknutí, tisk je pěkný, barvy jsou zářivé, velikost ideální. Bezpečně zabalený - obal použitelný i při používání. Kvalitní zpracování a tisk. Pojistka. Nastavitelná velikost. Zarive barvy. Barvy nejsou přesné v porovnání s návrhem - ale je to logické vzhledem k různým barevným modelům na PC a při tisku - asi mi uniklo upozornění na tuto odlišnost při objednávce. Nevím proč, ale i u správně nastavené veliskosti si kocourek dokáže zahaknout jednu vrstvu obojku o dolní zuby. U starého obojku to nedělal.

 

Kačka, obojek pro kočičku
 
_
 
Estetické baleni (jmeno na krabičce), lehke nasazovani, sedi perfektne, kočičce nepřekáží, rychle si zvykla,pekne provedeni
 
 
 
 
 

Zpět do obchodu