Neohodnoceno

Plameňák

Stylový Obojek s Grafikou plnou plameňáků.

Součástí ceny obojku je i libovolný nápis, jméno zvířátka, telefonní číslo či adresa majitele zvířátka. 

Do poznámky u objednávky napište obvod krku pejska nebo kočičky. (můžete změřit váš starý obojek)

Můžeme doručit do:
24.7.2024
Na zakázku
390 Kč
Kategorie: obojky

Náš obojek s grafikou plameňáků je dokonalou kombinací stylu, pohodlí a funkčnosti pro vášho čtyřnohého kamaráda. Tento obojek je vyroben z vysoce kvalitního materiálu, který je pevný a odolný, takže zaručuje dlouhou životnost.

Hlavní atrakcí tohoto obojku je jeho nádherný design s grafikou plameňáků. Plameňáci jsou vyobrazeni ve výrazných a živých barvách, což dodává obojku energii a originalitu. Grafika je precizně vytištěna na materiál, takže zůstává trvanlivá a nebledne ani při častém nošení a praní.

Obojek je nastavitelný, což znamená, že se dokonale přizpůsobí velikosti a tvaru krku vašeho psa/kočky. Je vybaven kvalitní sponou, která zajišťuje pevné a bezpečné přichycení obojku. Navíc je na obojku umístěno kovové očko pro připojení vodítka.

Bezpečnost je pro nás velmi důležitá, proto si obojek můžete vybavit  odrazovými prvky, které zvýší viditelnost vašeho psa/kočky ve tmě a zlepší jeho bezpečnost při procházkách ve večerních hodinách.

Tento obojek je skvělou volbou pro psy všech plemen a velikostí, ať už se jedná o štěně, dospělého psa nebo staršího společníka. Vašemu psovi zajistíme nejen styl, ale také pohodlí a bezpečí během každodenních procházek.

Věříme, že obojek s grafikou plameňáků se stane oblíbeným doplňkem pro vašeho psa a zároveň vám umožní projevit osobnost a styl vašeho mazlíčka.

 

Výhody obojku od Flaki

  • bezpečný
  • stylový
  • pevný
  • ručně šitý
  • potisk a nápis na míru zákazníkovi
  • použity tkaniny české výroby
  • motivy potisku navrhujeme i tiskneme sami
Zpět do obchodu