Neohodnoceno

Jednorožec

Magický obojek na míru pro vašeho pejska nebo kočičku s motivem jednorožců. 

Součástí ceny obojku je i libovolný nápis, jméno zvířátka, telefonní číslo či adresu. 

Do poznámky u objednávky napište obvod krku pejska nebo kočičky. (můžete změřit váš starý obojek)

 

 

Můžeme doručit do:
24.7.2024
Na zakázku
Značka: Flaki
390 Kč
Kategorie: obojky

 

Tento okouzlující obojek je navržen s ohledem na styl a bezpečnost vašeho miláčka. Je vyroben z kvalitního a odolného materiálu, který zajišťuje pohodlí během nošení a odolnost vůči každodennímu opotřebení. Obojek je vhodný pro psy i kočky všech velikostí.

Hlavním prvkem tohoto obojku je jeho nádherná grafika jednorožců, která přináší pro vašeho mazlíčka kouzlo a fantazii. Jednorožci jsou vykresleni v různých živých barvách a přidávají obojku unikátní a pohádkový vzhled.

Na obojek je také možné přidat personalizaci, jako je jméno vašeho mazlíčka a telefonní číslo. Toto opatření je velmi důležité pro zvýšení bezpečnosti vašeho mazlíčka v případě, že by se ztratil nebo zabloudil. Personalizované údaje jsou tištěny  na obojek tak, aby byly jasně viditelné a čitelné.

Obojek je vybaven pevnou sponou, která je snadno nastavitelná a zajišťuje bezpečné a pohodlné nošení obojku. Kromě toho je obojek vybaven také pevným kroužkem na přední straně, na který lze připevnit vodítko.

Tento obojek je ideální volbou pro majitele psů a koček, kteří chtějí spojit styl, kouzlo a bezpečnost pro své miláčky. Grafika jednorožců přidává jedinečný vzhled a personalizace s jménem a telefonním číslem zajišťuje, že váš mazlíček bude vždy snadno identifikovatelný.

Výhody obojku od Flaki

  • bezpečný
  • stylový
  • pevný
  • ručně šitý
  • potisk a nápis na míru zákazníkovi
  • použity tkaniny české výroby
  • motivy potisku navrhujeme i tiskneme sami

 

 

Zpět do obchodu