Neohodnoceno

Borůvka

Obojek na míru pro vašeho pejska nebo kočičku s motivem borůvky. 

Součástí ceny obojku je i libovolný nápis, jméno zvířátka, telefonní číslo apod. 

Do poznámky u objednávky napište obvod krku pejska nebo kočičky. (můžete změřit váš starý obojek)

Můžeme doručit do:
26.6.2024
Na zakázku
Značka: Flaki
390 Kč
Kategorie: obojky

Tento okouzlující obojek je navržen s ohledem na styl a bezpečnost vašeho miláčka. Je vyroben z kvalitního a odolného materiálu, který zajišťuje pohodlí během nošení a odolnost vůči každodennímu opotřebení. Obojek je vhodný pro psy i kočky všech velikostí.

Hlavním prvkem tohoto obojku je jeho nádherná borůvková grafika. Borůvky jsou vykresleni v různých živých barvách a přidávají obojku unikátní a pohádkový vzhled.

Na obojek je také možné přidat personalizaci, jako je jméno vašeho mazlíčka a telefonní číslo. Toto opatření je velmi důležité pro zvýšení bezpečnosti vašeho mazlíčka v případě, že by se ztratil nebo zabloudil. Personalizované údaje jsou tištěny nebo vyšité na obojek tak, aby byly jasně viditelné a čitelné.

Obojek je vybaven pevnou sponou nebo přezkou, která je snadno nastavitelná a zajišťuje bezpečné a pohodlné nošení obojku. Kromě toho je obojek vybaven také pevným kroužkem na přední straně, na který lze připevnit vodítko nebo řetěz.

Tento obojek je ideální volbou pro majitele psů a koček, kteří chtějí spojit styl a bezpečnost pro své miláčky. Borůvková grafika přidává jedinečný vzhled a personalizace s jménem a telefonním číslem zajišťuje, že váš mazlíček bude vždy snadno identifikovatelný a zabezpečený.

Výhody obojku od Flaki

  • bezpečný
  • stylový
  • pevný
  • ručně šitý
  • potisk a nápis na míru zákazníkovi
  • použity tkaniny české výroby
  • motivy potisku navrhujeme i tiskneme sami 

 

Zpět do obchodu