Originální vzory

originální obojky na míru flaki 

Nemáte představu, jak by měl obojek na míru pro vašeho pejska nebo kočičku vypadat? Porozhlédněte se v této kategorii, kam přidáváme námi navržené vzory obojků, které už máme připravené a čekají jen na doplnění jména vašeho zvířátka a kontaktu na vás. Díky tomu, že vzory jsou již připravené a nemusíme je vymýšlet znovu, jsou obojky o nco levnější a vy si jich tak klidně můžete pořídit víc pro každou příležitost. 

Jednotlivé vzory obojků stále doplňujeme, abyste nikdy nepřišli o inspiraci, co pořídit pro svého pejska nebo kočičku na parádu i pro šťastné návraty domů. 

jarní obojek na míru flaki
Na míru se jménem a kontaktem
od 350 Kč

Obojek na míru pro vašeho pejska nebo kočičku s motivem jara.  Součástí ceny obojku je i libovolný nápis, jméno zvířátka, telefonní číslo apod.   

flaki cz 8
Na míru se jménem a kontaktem
od 350 Kč

Maskáčový obojek pro pejsky a kočičky, kteří potřebují být nenápadní.  Součástí ceny obojku je i libovolný nápis, jméno zvířátka, telefonní číslo apod. 

flaki psi obojky na miru 11
Novinka
Na míru se jménem a kontaktem
od 350 Kč

Magický obojek na míru pro vašeho pejska nebo kočičku s motivem jednorožců.  Součástí ceny obojku je i libovolný nápis, jméno zvířátka, telefonní číslo apod. 

flaki cz 6
Novinka
Na míru se jménem a kontaktem
od 350 Kč

Těšíte se na dovolenou a vůně dálek? Tenhle obojek vás a vašeho pejska nebo kočičku přesně na tato místa dokáže přenést.   Součástí ceny obojku je i libovolný...

flaki cz 7
Novinka
od 350 Kč

Hravý a jemný obojek Watercolor bude slušet hlavně kočičím a psím slečnám, kterým dokonale podtrhne jejich jemnost.   Součástí ceny obojku je i libovolný nápis,...

flaki cz 4
Novinka
Na míru se jménem a kontaktem
od 370 Kč

Oblíbený vesmírný motiv je i na našich obojcích. Součástí designu těchto obojků jsou i reflexní hvězdičky po celém obvodu. To abyste při procházkách byli dobře vidět....

6 položek celkem