Nakresli obojek

U nás si můžeš nakreslit svůj vlastní obojek. Prázdnou šablonu ti pošleme e-mailem po vytvoření objednávky, nebo si jí můžeš stáhnout zde ŠABLONA. Potom jí už stačí vytisknout a může se začít malovat.

 

 

Velikost
Zapínání
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
27.2.2020 27.2.2020 27.2.2020 27.2.2020 27.2.2020 27.2.2020 27.2.2020 Zvolte variantu
Na míru se jménem a kontaktem Na míru se jménem a kontaktem Na míru se jménem a kontaktem Na míru se jménem a kontaktem Na míru se jménem a kontaktem Na míru se jménem a kontaktem Na míru se jménem a kontaktem Zvolte variantu
450 Kč 450 Kč 550 Kč 550 Kč 650 Kč 650 Kč 750 Kč od 450 Kč

Jsi kreslíř? Chceš si nakreslit svůj vlastní obojek,nebo znáš někoho, kdo by nakreslil ten nejhezčí? U nás to jde! Stačí si STÁHNOUT šablonu a muže se začít kreslit.  Šablonu vytiskni na papír. Potom ti už jen stačí pár pastelek, fixy, spreje, tempery atd. Je to jen na tobě co a jak použiješ. Nám to potom stačí naskenovat, vyfotit, nebo poslat v obálce a o ostatní se už postaráme my.

Obojek který si sami nakreslíte se  stane absolutně originálním. Nakreslený obojek je ideální jako dárek pro kamaráda, rodiče, děti, Vytisknutou šablonu dát dětem, které si rádi kreslí je asi ten nejlepší nápad, jak je zabavit a udělat jim radost, Protože v tu chvilku se z nich stanou návrháři obojku pro svého milovaného pejska a když pak přijde domů hotový obojek tak si asi dokážete představit s jakou radostí budou děti chodit venčit? 

Výhody obojku od Flaki

  • bezpečný
  • stylový
  • pevný
  • ručně šitý
  • potisk a nápis na míru zákazníkovi
  • použity tkaniny české výroby

Chcete slevu na obojek? My vám jí dáme za každou vaší akci spojenou s námi na sociálních sítí(facebook,instagram) .Například sdílení, komentář nebo sledování. Slevy se sčítají a vy si tak můžete určit výši vaší slevy.

Facebook:

+ Sdílení příspěvku 2% sleva

+ Like na naší stránku 2% sleva

+Sdílet stránku 2% Sleva

+ Komentář k příspěvku 2%sleva

 

Instagram:

+ Follow 2%sleva

+ Like na fotku 2%sleva

+ Komentář pod fotku 2%sleva

+ Označení v instastory 2%sleva

Celkovou slevu Vám odečteme na faktuře po provedení některých z výše uvedených akcí. Na nasbírání co největší slevy máte 24 hodin od odeslání objednávky. Děkujeme za případnou podporu i my vás za to odměníme.