Galerie a recenze

Podívejte se na zkušenosti majitelů našich obojků a fotografie jejich mazlíčků.

 

"Na obojku se mi moc líbí, že kočičce nikde nic nepřekáží a přesto má všechny důležité informace u sebe. Kdyby se náhodou někam zaběhla nebo ztratila věřím, že se mi díky obojku rychle vrátí zpátky. Navíc mi přišel krásně zabalený v krabičce se jménem kočičky."

Michaela E. - obojek pro kočičku

_

Dostala se ke mne nabídka vyzkoušet obojek, kde si můžu zvolit text a i jeho celkový design, což mě zaujalo a zkusila jsem to. První náhled designu obojku na základě vyplněného dotazníku byl velmi rychlý, komunikace byla super a paní velmi ochotná k úpravám vedoucím k maximální spokojenosti zákazníka. Obojek přišel v krásné krabičce, která byla nadepsána jménem kočky, pro kterou je, což mne velmi potěšilo. Obojek je navíc i se "speciálním" rozepínáním pro kočky, kdyby se o něj někde zachytila, tak se sám rozepne.

Bára, obojek pro kočičku

_

Jednoduchý obojek s pružným dílem a nastavitelnou délkou.Snadno rozepinatelny a lehoucky v pekne krabicce vyplnene lykem.

Lucie, obojek pro kočičku

_

Dostala jsem obojek pro moji kočku. Přesně takový jaký jsem objednala, a kočce sedí krásně. Jméno kočky nejen na obojku, ale i na krabičce mě překvapilo, materiál je moc příjemný, guma co tam je, je super nápad.

Soňa, obojek pro kočičku

_

Biločerný s růžovým nápisem, na omak příjemný, dostatečně volný a pruzny. Balení je skvělé, jen možná zbytečné (mohlo by se šetřit papírem), ale jinak krásné, překvapivé! Líbí se mi jako celek :)

Edita, obojek pro kočičku

_

Došel mi to poštou v pořádku. Já jsem ho nasadil obojek, když kocour Tom byl spící a měl náladu na mazlení - tohle bych doporučil kvůli snadnému nasazení obojku na krk. Samozřejmě jak se vstal a chodil, tak sem tam škrábe, protože na obojek není zvyklý. Před rozbalení se vypadá jako dárek :) Je pružný - tohle nehrozí o život kocoura, když třeba obojek chytne za větev. Barva, písmena a tak sedí. Zjistil jsem, že to jsou takové dvě nepěkné čáry na obojku. Už ani nevím, jestli je to závada při výrobě. O pár hodin později po nasazení obojku jsem si to všiml.

Lukáš, obojek pro kočičku

_

Obojek vypadá kvalitně a profesionálně, má pojistku v případě zaháknutí, tisk je pěkný, barvy jsou zářivé, velikost ideální. Bezpečně zabalený - obal použitelný i při používání. Kvalitní zpracování a tisk. Pojistka. Nastavitelná velikost. Zarive barvy. Barvy nejsou přesné v porovnání s návrhem - ale je to logické vzhledem k různým barevným modelům na PC a při tisku - asi mi uniklo upozornění na tuto odlišnost při objednávce. Nevím proč, ale i u správně nastavené veliskosti si kocourek dokáže zahaknout jednu vrstvu obojku o dolní zuby. U starého obojku to nedělal.

Klára, obbojek pro kočičku

_

Obojek je hezký, kočičce bych řekla příjemný, není vidět, že by jí nějak vadil. Výhodou je roztrhávací zapínání, aby se při potížích neuškrtila. Moc se mi líbí balení obojku i se jménem kočičky. Balení působí luxusně. Na obojku je v jednom švu takový menší odskok, takže šev podél celého obojku není rovnoměrný.
 
Kačka, obojek pro kočičku
 
_
 
Estetické baleni (jmeno na krabičce), lehke nasazovani, sedi perfektne, kočičce nepřekáží, rychle si zvykla,pekne provedeni
 
Zuzana, obojek pro kočičku
 
_
 
Obojek je nádherně zabalený! Kocourek si vůbec nestěžuje a ještě ho neztratil :) Top je balení! Trochu nám balení přišlo luxusnější než obojek sám :) Ale zrovna nám se moc líbí zboží i pěkně zabalené, máme to rádi. Líbí se mi bezpečností odepínání, příjemný materiál, balení, logo, možnost jména a čísla na obojku. Akorát malinko ujíždí jeden šef, ale je to jen malý estetický nedostatek, na kočce to vidět nejde :)
 
Renata, obojek pro kočičku